دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه تهران و کرج

قیمت دام زنده شهرداری در سال 1400 و 99 تقریبا یکی بوده است. در حال حاضر این خدمت در با نرخ دام به روز 1400 به طور کامل عرضه می شود. در این بخش قصد داریم در رابطه با جزئیات بیشتر مرکز خرید دام زنده شهرداری تهران و کرج برای کشتار روز خدمت شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. برخی از سوالات متداولی که ممکن است برای شما در رابطه با گوسفند زنده شهرداری پیش بیاید را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.

بخش دام کشتار روز در شیپ سیتی مربوط به همه محصولات دامی می باشد. این محصولات عبارتند از: گوسفنده زنده ، بره ، گوساله زنده ، شتر، بز، خروس، مرغ و گاو که همگی جزو خدمات مجموعه شیپ سیتی می باشند. البته توجه داشته باشید که عمده فعالیت این مجموعه برای ارائه گوسفندان، بره و گوساله های سالم و گوشتی برای کشتار می باشد. 

قیمت دام زنده شهرداری 1400

بیشتر افراد قبل از خرید به دنبال دانستن اطلاع از قیمت دام کشتار هستند. در این بخش و در ادامه نمودار و جدول نرخ خرید گوسفنده زنده شهرداری را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.از آنجایی که استفاده از گوشت گوسفند و بره و سایر محصولات دام و طیور جزو نیاز روزمره همه می باشد، شهرداری تهران اقدام به ایجاد و مشخص کردن میادین خرید و فروش در نقاط مختلف کرده است.

مرکز خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

به همین منظور دام گوسفند و بره زنده با قیمت شهرداری که تحت نظارت است عرضه می شود. شما همشهریان عزیز می توانید در محدوده و منطقه خود به مراکز خرید دام زنده مراجعه کنید. تا از قیمت نهایی انواع دام مطلع شوید و نسبت به خرید دامی مناسب با وزن واقعی از مرکز معتبر اقدام کنید. 

تفاوت قیمت شهرداری با مراکز کشتار

توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که قیمت دام زنده شهرداری به روز با قیمت سایر مراکز عرضه متفاوت می باشد. از آنجایی قیمت ها در میادین توسط نهاد های نظارتی مشخص می شود، دارای قیمت مشخصی می باشد. اما سایر مراکز سعی دارند تا جای ممکن قیمت مناسب تری را برای فروش دام در نظر بگیرند. مجموعه دام کشتار روز شیپ سیتی (sheepcity.ir) علاوه بر فعالیت در میادین شهرداری به صورت جدا در جایگاه خود که دارای چندین شعبه می باشد و همچنین در سایت دیوار و شیپور نیز، فعالیت می کند.

لازم به ذکر است که امروزه با توجه به وجود مشکلات متعدد و همچنین نبود نظارت نهاد های مربوطه، در بسیاری از میادین نیز نرخ هایی خارج از تعرفه مشخص شده برای خرید و فروش دام زنده شهرداری اعلام می گردد. تقریبا می توان گفت که فروشندگان بنا به نوع دام و خصوصیات دامی که در اختیار دارند، نسبت به ارائه قیمت اقدام می کنند. از سوی دیگر امکان مراجعه برای تمام افراد به میادین شهرداری وجود ندارد بنابراین می توان گفت که سفارش از طریق تلفن و اینترنت از مرکزی معتبر و مطمئن بهترین روش می باشد. 

آگهی دام زنده در دیوار و شیپور

به زودی لینک آگهی دیوار و شیپور که مربوط به شیپ سیتی می باشد را در این بخش معرفی خواهیم کرد. دلیل فعالیت روی این سایت این است که برخی از کاربران عزیز ما جهت بررسی قیمت به آنها مراجعه می کنند. بنابراین علاوه برای راه اندازی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام روی این سایت های آگهی نیز فعالیت داریم. بسیاری از عزیزان عادت دارند تا برای اطلاع از قیمت دام زنده شهرداری به سایت های ثبت آگهی همچون دیوار و … مراجعه می کنند. در راستای دستیابی این عزیزان به آگهی های فروش درست و دقیق که از سوی مراکز معتبر انجام شده باشد، در روی سایت های نامبرده نیز به زودی آگهی هایی درج خواهد شد. 

قیمت گوسفند زنده شهرداری

قیمت دام کشتار گوسفند زنده در ایام مختلف

یکی از موضوعات مهم درباره خرید دام زنده شهرداری مربوط به زمان خرید می باشد. اینکه شما در چه زمانی جهت خرید اقدام می کنید ممکن است روی قیمت دام تاثیرگذار باشد. برخی مناسبت هایی که افراد برای خرید به میادین مراجعه می کنند عبارتند از:

 • قربانی کردن در عید قربان (گوسفند)
 • قربانی در ایام محرم روز های تاسوعا و عاشورا (گوساله ، گوسفند ، گاو ، شتر)
 • قربانی برای عقیقه نوزاد که دینی بر پدر و مادر کودک می باشد (گوسفند)
 • خرید برای دادن نذری برای فقرا و نیازمندان ( گوسفند و گوساله )
 • خرید برای استفاده در عقد و عروسی (گوسفند و گوساله)
 • دفع بلا و دور کردن بلا (گوسفند، مرغ ، خروس)
 • خرید برای جشن های مختلف (گوسفند و بره زنده)
 • و ….

مجوز فروش دام از شهرداری

در رابطه با این موضوع از آنجایی که افراد سودجو و دلالان بسیار زیادی در بازار وجود دارند، شهرداری برای مراکز خرید دام مجوز لازم را صادر کرده است. از این رو باید دقت داشته باشید که اگر قصد دارید از مراکز عرضه به غیر از میادین خرید انجام دهید، حتما از دارای بودن مجوز رسمی شهرداری اطمینان حاصل کنید. مجموعه گوسفند زنده و بره زنده شیپ سیتی با دارا بودن مجوز رسمی از نهاد مربوطه خدماتی ویژه ای را به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

قیمت دام زنده شهرداری

مرکز خرید دام زنده در تهران و کرج

کاربران عزیزی که از سایر استانها با ما تماس برقرار می کنند، لازم است بدانند خدمات فعلی در حال حاضر فقط در تهران و کرج می باشد. همچنین قیمت دام شهرداری اعلام شده در این صفحه مربوط به این شهر می باشد. چرا که ممکن است قیمت در سایر استان ها و شهرها اعم از: مشهد خراسان شمالی و خراسان جنوبی، تبریز، شیراز، یجنورد، قم، اصفهان، یزد، اهواز، اراک ، قزوین، زنجان و … می تواند متفاوت باشد. همانطور که قبلا در بالا اشاره کردیم، داخل جدول تا جای ممکن نام استان و شهرهای مختلف را همراه با قیمت روز درج می کنیم.

مجموعه معتبر و رسمی فروش گوسفند و بره شیپ سیتی سعی دارد تا جای ممکن با مراکز عرضه دام در اکثر شهرها در ارتباط باشد. این موضوع هم برای اطلاع دقیق از قیمت روز بازار و میادین شهرداری می باشد. همچنین دلیل دیگر ارتباط با این عزیزان این است که آدرس محل فروش و مرکز کشتار را از آنها دریافت کرده و داخل سایت اطلاع رسانی کنیم.

مراکز میادین شهرداری تهران و کرج

در این قسمت قصد داریم در رابطه با مناطق مختلف مربوط به کشتارگاه و میادین و حتی شماره تلفن مراکز فروش دام را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهیم. برخی از شعب شیپ سیتی در مناطق مختلف تهران عبارتند از:

 • مرکز عرضه حکیمیه
 • خاوران
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • و …

دام زنده

جهت دریافت شماره تلفن تماس مراکز عرضه دام زنده شهرداری تهران در مناطق اعلام شده، کافیست با شماره های درج شده در پایین سایت یا صفحه تماس با شیپ سیتی در ارتباط باشید.

مراکز عرضه دام کشتار روز در کرج با نرخ بروز را نیز می توانید از طریق همین شماره ها در ارتباط بوده و اقدام به سفارش دام اعم از گوسفند زنده، بره زنده ، گاو زنده ، گوساله زنده و همچنین برای طیور مرغ و خروس زنده محلی کنید.

پیش بینی قیمت دام زنده شهرداری 99

در سال گذشته یعنی قیمت دام 98 شاهد نوسانات مختلفی بودیم. در حال حاضر قیمت سال 99 نیز با نوسانات همراه بوده است. هم اکنون که بخشی از سال 99 را پشت سر گذاشته ایم، قیمت ها با نوسان کمی در حال تغییر می باشد. گاهی شاهد کاهش قیمت و گاهی شاهد افزایش قیمت هستیم.

قیمت دام شهرداری 1400

همچنین در سایت ITPNEWS می توانید داخل نمودار قیمت را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه مشاهده کنید.

همراهان عزیز شیپ سیتی توجه داشته باشید که داخل کانال تلگرام ما که لینک آن پایین تر قرار داده شده، کلیه موارد مربوط به افزایش ، کاهش و پیش بینی قیمت به طور کامل داخل چنل تلگرام قرار داده شده است.

قیمت دام زنده شهرداری 1400

نرخ هر کیلو دام زنده شهرداری تهران سال 1400 بر اساس مقدار نوسانات و تغییراتی که در بازار گوشت قرمز صورت می گیرد، تعیین می شود. قیمت دام زنده شهرداری 1400 را می توان در بازه قیمتی سال قبل دانست، چرا که هیچ گونه اقدام خاصی برای کاهش قیمت ها صورت نگرفته است. از سوی دیگر طبق پیش بینی هایی که برای مشکلات مختلف مربوط به گرانی و تامین نهاده های دامی و همچنین کمبود علوفه در اثر خشکسالی و … وجود دارد، بسیاری از کارشناسان معتقدند که قیمت گوشت قرمز در آینده نزدیک افزایش خواهد داشت. 

کانال تلگرام قیمت خرید و فروش دام

کانال تلگرام دام زنده ؟

دوستانی که درخواست داده بودند داخل کانال تلگرام قیمت ها را قرار دهیم، لازم است بدانید که هم اکنون کانال تلگرامی ما راه اندازی شده است. تمامی اطلاع رسانی ها اعم از پیش بینی قیمت، کاهش قیمت ، افزایش قیمت، و حتی قیمت روز انجام می شود. برای عضویت در روی لینک کانال تلگرام قیمت دام زنده کلیک کنید. بعد از ورود به صفحه مربوط رو گزینه Join بزنید تا عضویت شما تکمیل شود. توجه داشته باشید در صورت تمایل به ارتباط با ادمین کانال جهت سفارش می توانید در بخش bio جزئیات لازم را مشاهده کنید.

خرید دام شهرداری تهران

کانال به اسم لایو شیپ (Live Sheep) می باشد. برای استفاده از آیدی آن می توانید @livesheep را استفاده کنید.

آدرس مرکز خرید در تهران و کرج؟

اگر قصد مراجعه به مراکز عرضه شهرداری در نقاط مختلف اعم از:

 • غرب تهران
 • شرق تهران
 • جنوب
 • شمال
 • شمال غرب
 • منطقه 18:
 • منطقه :15
 • خاوران
 • مرکز کشتار حکیمیه
 • آزادگان
 • افسریه
 • دام قائم

می توانید با مدیر فروش که شماره آن داخل صفحه تماس با ما درج شده است ارتباط برقرار کنید. هر چند نیاز به مراجعه حضوری نیست و مجموعه گوسفند زنده شیپ سیتی دام خریداری شده شما را در زمان مشخص شده درب منزل تحویل خواهد داد. با این وجود پذیرای حضور شما همشهریان عزیز در محل کشتارگاه و میادین شهرداری هستیم.

نحوه خرید دام کشتار شهرداری از اینترنت

راه های ارتباطی با شیپ سیتی؟

برای برقراری ارتباط به مجموعه ما می توانید از طریق کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، سایت شیپ سیتی ، شماره های درج شده داخل سایت و حتی مراجعه حضوری به مرکز خرید و فروش دام زنده در مناطق مشخص شده در ارتباط باشید. در هر کدام از این روش ها حتما لازم است از طریق تماس با مدیر فروش در ارتباط باشید. البته لازم به ذکر است که می توانید با ارسال پیام “خرید دام” به شماره موبایل ها درخواست تماس رایگان کنید. در این صورت در کمترین زمان ممکن یکی از مشاورین با شما تماس خواهد گرفت. در صورتی که چند شماره دارید می توانید داخل محتوای پیامک نیز مشخص کنید.

کمترین قیمت دام چقدر است؟

قیمت روز دام زنده شهرداری یکی دیگر از سوالات متداول است که زیاد پرسیده می شود. در صورتی که می خواهید با کمترین نرخ سفارش خود را ثبت کنید، یکی از روش ها خرید از مراکز کشتارگاه یا محل نگهداری دام و طیور می باشد. یعنی شما نمیتوانید دام زنده شهرداری را با قیمت سایر مراکز تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.