موضوعات داغ

خرید و فروش دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری در سال 98 و سال 99 تقریبا یکی بوده است. در این بخش قصد داریم در رابطه با جزئیات بیشتر مرکز خرید دام شهرداری تهران و کرج خدمت شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. برخی از سوالات متداولی که ممکن است برای شما در رابطه با گوسفند زنده شهرداری پیش بیاید را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.

بخش دام مربوط به همه محصولات دامی می باشد. این محصولات عبارتند از: گوسفنده زنده ، بره ، گوساله زنده ، شتر، بز، خروس، مرغ و گاو که همگی جزو خدمات مجموعه شیپ سیتی می باشند.

قیمت دام زنده شهرداری

بیشتر افراد قبل از خرید به دنبال دانستن اطلاع از قیمت هستند. در این بخش و در ادامه نمودار و جدول نرخ خرید گوسفنده زنده شهرداری را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.از آنجایی که استفاده از گوشت گوسفند و بره و سایر محصولات دام و طیور جزو نیاز روزمره همه می باشد، شهرداری تهران اقدام به ایجاد و مشخص کردن میادین در نقاط مختلف کرده است.

به همین منظور دام گوسفند و بره زنده با قیمت شهرداری که تحت نظارت است عرضه می شود. شما همشهریان عزیز می توانید در محدوده و منطقه خود به مراکز خرید دام زنده مراجعه کنید.

مرکز خرید دام زنده شهرداری

تفاوت قیمت شهرداری با مراکز کشتار

توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که قیمت دام زنده شهرداری با قیمت سایر مراکز عرضه متفاوت می باشد. از آنجایی قیمت ها در میادین توسط نهاد های نظارتی مشخص می شود، دارای قیمت مشخصی می باشد. اما سایر مراکز سعی دارند تا جای ممکن قیمت مناسب تری را برای فروش دام در نظر بگیرند. مجموعه گوسفند زنده شیپ سیتی (sheepcity.ir) علاوه بر فعالیت در میادین شهرداری به صورت جدا در جایگاه خود که دارای چندین شعبه می باشد و همچنین در سایت دیوار و شیپور نیز، فعالیت می کند.

آگهی گوسفند زنده دیوار و شیپور

به زودی لینک آگهی دیوار و شیپور که مربوط به شیپ سیتی می باشد را در این بخش معرفی خواهیم. دلیل فعالیت روی این سایت به این دلیل است برخی از کاربران عزیز ما جهت بررسی قیمت به آنها مراجعه می کنند. بنابراین علاوه برای راه اندازی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام روی این سایت های آگهی نیز فعالیت داریم.

قیمت دام گوسفند زنده در ایام مختلف

یکی از موضوعات مهم درباره خرید دام زنده شهرداری مربوط به زمان خرید می باشد. اینکه شما در چه زمانی جهت خرید اقدام می کنید ممکن است روی قیمت دام تاثیرگذار باشد. برخی مناسب هایی که افراد برای خرید به میادین مراجعه می کنند عبارتند از:

 • قربانی کردن در عید قربان (گوسفند)
 • قربانی در ایام محرم روز های تاسوعا و عاشورا (گوساله ، گوسفند ، گاو ، شتر)
 • قربانی برای عقیقه نوزاد که دینی بر پدر و مادر کودک می باشد (گوسفند)
 • خرید برای دادن نذری برای فقرا و نیازمندان ( گوسفند و گوساله )
 • خرید برای استفاده در عقد و عروسی (گوسفند و گوساله)
 • دفع بلا و دور کردن بلا (گوسفند، مرغ ، خروس)
 • خرید برای جشن های مختلف (گوسفند و بره زنده)
 • و ….

مجوز فروش دام از شهرداری

در رابطه با این موضوع از آنجایی که افراد سودجو و دلالان بسیار زیادی در بازار وجود دارند، شهرداری برای مراکز خرید دام مجوز لازم را صادر کرده است. از این رو باید دقت داشته باشید که اگر قصد دارید از مراکز عرضه به غیر از میادین خرید انجام دهید، حتما از دارای بودن مجوز رسمی شهرداری اطمینان حاصل کنید. مجموعه گوسفند زنده و بره زنده شیپ سیتی با دارا بودن مجوز رسمی از نهاد مربوطه خدماتی ویژه ای را به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

خرید دام زنده از میادین شهرداری تهران

مرکز خرید دام زنده در تهران و کرج

کاربران عزیزی که سایر استانها با ما تماس برقرار می کنند، لازم است بدانند خدمات فعلی در حال حاضر فقط در تهران و کرج می باشد. همچنین قیمت دام شهرداری اعلام شده در این صفحه مربوط به این شهر می باشد. چرا که ممکن است قیمت در سایر استان ها و شهرها اعم از: مشهد خراسان شمالی و خراسان جنوبی، تبریز، شیراز، یجنورد، قم، اصفهان، یزد، اهواز، اراک ، قزوین، زنجان و … می تواند متفاوت باشد. همانطور که قبلا در بالا اشاره کردیم، داخل جدول تا جای ممکن نام استان و شهرهای مختلف را همراه با قیمت روز درج می کنیم.

مجموعه معتبر و رسمی فروش گوسفند و بره شیپ سیتی سعی دارد تا جای ممکن با مراکز عرضه دام در اکثر شهرها در ارتباط باشد. این موضوع هم برای اطلاع دقیق از قیمت روز بازار و میادین شهرداری می باشد. همچنین دلیل دیگر ارتباط با این عزیزان این است که آدرس محل فروش و مرکز کشتار را از آنها دریافت کرده و داخل سایت اطلاع رسانی کنیم.

میادین شهرداری تهران و کرج

در این قسمت قصد داریم در رابطه با مناطق مختلف مربوط به کشتارگاه و میادین و حتی شماره تلفن مراکز فروش دام را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهیم. برخی از شعب شیپ سیتی در مناطق مختلف تهران عبارتند از:

 • مرکز عرضه حکیمیه
 • خاوران
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • و …
قیمت دام زنده شهرداری

جهت دریافت شماره تلفن تماس مراکز عرضه دام زنده شهرداری تهران در مناطق اعلام شده، کافیست با شماره های درج شده در پایین سایت یا صفحه تماس با شیپ سیتی در ارتباط باشید.

مراکز عرضه در کرج را نیز می توانید از طریق همین شماره ها در ارتباط بوده و اقدام به سفارش دام اعم از گوسفند زنده، بره زنده ، گاو زنده ، گوساله زنده و همچنین برای طیور مرغ و خروس زنده محلی کنید.

پیش بینی قیمت دام زنده شهرداری 99

در سال گذشته یعنی قیمت دام 98 شاهد نوسانات مختلفی بودیم. در حال حاضر قیمت سال 99 نیز با نوسانات همراه بوده است. هم اکنون که بخشی از سال 99 را پشت سر گذاشته ایم، قیمت ها با نوسان کمی در حال تغییر می باشد. گاهی شاهد کاهش قیمت و گاهی شاهد افزایش قیمت هستیم.

همچنین در سایت ITPNEWS می توانید داخل نمودار قیمت را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه مشاهده کنید.

همراهان عزیز شیپ سیتی توجه داشته باشید که داخل کانال تلگرام ما که لینک آن پایین تر قرار داده شده، کلیه موارد مربوط به افزایش ، کاهش و پیش بینی قیمت به طور کامل داخل چنل تلگرام قرار داده شده است.

مباحثی که در این بخش مطالعه کردید:

کانال تلگرام دام زنده ؟

دوستانی که درخواست داده بودند داخل کانال تلگرام قیمت ها را قرار دهیم، لازم است بدانید که هم اکنون کانال تلگرامی ما راه اندازی شده است. تمامی اطلاع رسانی ها اعم از پیش بینی قیمت، کاهش قیمت ، افزایش قیمت، و حتی قیمت روز انجام می شود. برای عضویت در روی لینک کانال تلگرام قیمت دام زنده کلیک کنید. بعد از ورود به صفحه مربوط رو گزینه Join بزنید تا عضویت شما تکمیل شود. توجه داشته باشید در صورت تمایل به ارتباط با ادمین کانال جهت سفارش می توانید در بخش bio جزئیات لازم را مشاهده کنید.

کانال به اسم لایو شیپ (Live Sheep) می باشد. برای استفاده از آیدی آن می توانید @livesheep را استفاده کنید.

آدرس مرکز خرید در تهران و کرج؟

اگر قصد مراجعه به مراکز عرضه شهرداری در نقاط مختلف اعم از:

 • غرب تهران
 • شرق تهران
 • جنوب
 • شمال
 • شمال غرب

می توانید با مدیر فروش که شماره آن داخل صفحه تماس با ما درج شده است ارتباط برقرار کنید. هر چند نیاز به مراجعه حضوری نیست و مجموعه گوسفند زنده شیپ سیتی دام خریداری شده شما را در زمان مشخص شده درب منزل تحویل خواهد. با این وجود پذیرای حضور شما همشهریان عزیز در محل کشتارگاه و میادین شهرداری هستیم.

راه های ارتباطی با شیپ سیتی؟

برای برقراری ارتباط به مجموعه گوسفنده زنده می توانید از طریق کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، سایت شیپ سیتی ، شماره های درج شده داخل سایت و حتی مراجعه حضوری به مرکز خرید و فروش دام زنده در مناطق مشخص شده. در هر کدام از این روش ها حتما لازم است از طریق تماس با مدیر فروش در ارتباط باشید. البته لازم به ذکر است که می توانید با ارسال پیام “خرید دام” به شماره موبایل ها درخواست تماس رایگان کنید. در این صورت در کمترین زمان ممکن یکی از مشاورین با شما تماس خواهد گرفت. در صورتی که چند شماره دارید می توانید داخل محتوای پیامک نیز مشخص کنید.

کمترین قیمت دام چقدر است؟

یکی دیگر از سوالات متداول که زیاد پرسیده می شود مربوط به کمترین قیمت روز می باشد. در صورتی که می خواهید با کمترین نرخ سفارش خود را ثبت کنید، یکی از روش ها خرید از مراکز کشتارگاه یا محل نگهداری دام و طیور می باشد. یعنی شما نمیتوانید دام زنده شهرداری را با قیمت سایر مراکز تهیه کنید.

بررسی این خدمات

قیمت روز
ارزش خرید از میادین شهرداری
ارزش خرید از مراکز کشتار
قیمت شیپ سیتی نسبت به میادین شهرداری

متوسط میانگین

شما مشتریان عزیز شیپ سیتی می توانید بعد از خرید در این بخش به خدمات این مجموعه امتیاز دهید. از شما بسیار ممنون هستیم.

User Rating: 4.83 ( 2 votes)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

%1$s دیدگاه

 1. بازار جوجه ایران

  قیمت جوجه یک روزه 

  قیمت مرغ زنده 

  قیمت مرغ 

  قیمت جوجه 

  جوجه بومی 

  مرغ مادر

  کشتار گاه 

  آلایشات طیور 

  قیمت نهاده 

  قیمت ذرت و سویا

  قیمت مکمل دام و طیور 

  قیمت جوجه بوقلمون 

  پرورش مرغ بومی 

  پرورش جوجه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن