قیمت بره زنده امروز کرج و تهران در میادین شهرداری و مراکز عرضه دام زنده معتبر

قیمت بره زنده

قیمت بره زنده امروز در بازار تهران و کرج کیلویی چند حساب شده است. یکی از انواع دام کشتار که در میادین شهرداری مردم اقدام به خرید و فروش آن می کنند مربوط به بره زنده در قم می باشد. البته این موضوع به تمامی شهرها مربوط بوده و تنها محدود به شهر خاصی نمی باشد. با من همراه باشید تا نرخ بره برای کشتار روز را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت بره در سال 99 و سال 1400 که مربوط به اوایل سال 400 می باشد به طور حدودی اختلاف زیادی ندارد. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای مطمئن شدن از قیمت دام زنده بره که در اینجا درج شده است حتما با مشاوران ما تماسی داشته باشید. تا دقیق ترین نرخ و به روز ترین تعرفه خدمت شما عزیزان ارائه گردد. 

خرید بره زنده از مجموعه گوسفند زنده شیپ سیتی به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد. در صورتی که به جای خرید گوسفند با وزن بالا قصد دارید یک بره با وزن متوسط خریداری کنید، لازم است نکاتی در رابطه با این موضوع را خدمت شما همراهان عزیز توضیح دهیم.

قیمت بره زنده

قیمت بره زنده 1400 یکی از نکات بسیار مهمی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. در بخش مربوط به قیمت گوسفند زنده در رابطه با قیمت و نحوه خرید توضیحاتی ارائه دادیم. در این بخش هم در رابطه با بره زنده شهرداری باید بدانید که قیمت تفاوت نه چندان زیادی نخواهد داشت. بره ها به دلیل داشتن گوشت لذیذتر و البته جوان بودن، کمی قیمت آنها بالا می باشد.

دلیل گرانتر بودن قیمت بره این است که سود بسیار کمی برای گوسفند فروشی ها دارد. چرا که وزن آن به نسبت سایر دام ها کمتر می باشد.

قیمت بره زنده

قیمت بره 99 در سایر استان ها

از آنجایی که خدمات فعلی مجموعه ما تنها در استان تهران و استان البرز عرضه می شود، قیمت با سایر استان ها متفاوت است. در ادامه در بخش نرخ بره داخل نمودار می توانید قیمت در شهرهای مشهد (خراسان شمالی)، کرمانشاه، اصفهان، بجنورد، جهروم، شیراز، قم و … را مشاهده کنید. قیمت ها بر اساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه می باشد. ما سعی داریم هر روزه قیمت ها را بروزرسانی کنیم تا شما عزیزان بتوانید از قیمت روز اطلاع داشته باشید. با این وجود در سایر استان و شهرها می توانید به میادین شهرداری فروش بره مراجعه کرده و قیمت روز را بپرسید.

توجه داشته باشید که تعرفه های اعلام شده برای هر استان بنا به فراوانی و یا عدم وجود بره به تعداد بالا و زیاد، با سایر شهر ها تفاوت داشته باشد. برای مثال قیمت در مناطقی که پرورش بره و گوسفند جزو شغل های مردمان آن منطقه می باشد به نسبت شهر های صنعتی می تواند کمتر باشد. در ضمن قیمت روز بره زنده در تهران و سایر شهر ها می تواند طبق تصمیم اتحادیه موجود ارقام متفاوتی باشد. 

قیمت بره زنده کیلویی چند است؟

بی شک شما هم میدانید که فروش این نوع دام بر اساس وزن آن می باشد. در بخش مربوط به متوسط وزن گوسفند زنده و بره اشاره ای به این موضوع داشته ایم. با این وجود هنگار خرید قیمت امروز ضرب در وزن دام می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت بره کیلویی می توانید وزن بره را بر اساس نیاز خود در نظر بگیرید و در ضربدر قیمت اعلام شده کنید. توجه داشته باشید قیمت گوشت بره با دام زنده متفاوت می باشد. فروش گوشت گوسفندی در بازار ، قصابی ها و مراکز فروش، بسیار بالاتر می باشد. در بخش مربوط به قیمت گوشت جزئیات مربوط به آن را توضیح داده ایم.

قیمت بره زنده در کرج

تنها لازم به ذکر است که متوسط وزن بره چیزی حدود 30 کیلو گرم می باشد. پایین ترین وزن تقریبا یک بره 25 کیلویی خواهد بود. بالاترین وزن هم نهایت برای بره ها 35 کیلویی می باشد. بالاتر از این ارقام با اسم گوسفند به فروش می رسد. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که وزن بره در حدی باشد که گوشت آن قابل مصرف باشد و بازدهی گوشتی خوبی داشته باشد. 

خرید بره زنده در تهران

در حال حاضر همان طور که قبلا هم اعلام کرده ایم خدمات شیپ سیتی تنها در تهران و کرج ارائه می شود. برای همین منظور همشهریان عزیز می توانند از طریق بازار گوسفند تهران خرید خود را انجام دهند. لازم به ذکر است در صورت نیاز به خرید غیرحضوری بره زنده می توانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید. ما سعی داریم با کمترین قیمت دام زنده به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم. 

نرخ بره زنده امروز

عزیزانی که در هر نقطه از پایتخت قصد دارند تا خرید بره سالم زنده را انجام دهند، می توانند این خرید را از طریق یکی از معتبر ترین و بهترین گوسفند فروشی های تهران انجام دهند. مجموعه شیپ سیتی با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت، اماده قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط تهران می باشد. 

بره زنده شهرداری تهران و کرج امروز

بره هم همچون گوسفند زنده در میادین شهرداری کرج و تهران عرضه می شود. اگر قبلا از مجموعه خرید بره زنده اقدام به خرید کرده باشید، حتما می دانید که موضوع میادین شهرداری چیست. در ایام مختلف بازار گوسفند شهرداری بسیار شلوغ می شود. برای مثال خرید گوسفند زنده برای عید قربان را در نظر میگیریم. در صورتی که شما در ساعات اولیه روز برای خرید بره زده شهرداری مراجعه کنید، حتی الامکان می توانید با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید. اما در ساعت پایانی به دلیل کاهش تعداد و موجودی دام زنده، قیمت ها بالا می رود.

خرید بره زنده

مجموعه ما علاوه بر فعالیت در میادین شهرداری به صورت مجزا در محل نگهداری گوسفندان (گوسفند فروشی) خدمات خود را ارائه می دهد. بنابراین قیمت بره زنده را در مرکز خرید بدون افزایش قیمت می توانید خریداری کنید.

مزایای خرید از شیپ سیتی

یکی از نکاتی که می توانیم به عنوان اولین مزیت از آن نام ببریم، مربوط به رعایت نکات بهداشتی می باشد. رعایت کامل تمامی موارد مربوط به بهداشت و همچنین سلامت کامل بره جزو مهمترین مواردی می باشند که در این مجموعه در رابطه با آنها سخت گیری می شود. اگر شما همشهریان عزیز تا به حال به محل نگهداری بره زنده در شیپ سیتی مراجعه کرده باشید حتما موارد گفته شده را به چشم دیده اید.

خرید بره سالم

علاوه بر نکات مربوط به سالم بودن گوسفند و رعایت بهداشت، مجموعه شیپ سیتی به طور رسمی فعالیت می کند. بدین منظور که دارای مجوز رسمی از شهرداری تهران و کرج می باشد. مزیت بعدی مربوط به قیمت بره زنده می باشد. ما سعی داریم بدون اینکه افزایش قیمتی داشته باشیم، با همان قیمت روز خدمات خرید دام زنده را خدمت همشهریان عزیز ارائه دهیم.

تشخیص بره سالم از ناسالم

موردی که شاید برای شما هم جای سوال باشد مربوط به سلامت بره می باشد. برخی از نکات عمومی که می توان از ظاهر فیزیکی آن تشخیص داد عبارتند از:

  • آبریزش بینی
  • آبریزش از چشم
  • اسهال
  • گیج بودن
  • وجود جراحات و زخم در بدن 
  • کچلی در پشم 
  • و …

علاوه بر موارد اعلام شده در بالا موارد دیگر نیز وجود دارند که به سادگی قابل تشخیص نمی باشد. اما شما عزیزان در خرید بره زنده باید به این چهار مورد دقت داشته باشید. چرا این چند مورد مهمترین ها در سلامت گوسفند می باشند.

قیمت بره زنده در قم

از آنجایی که کلیه خدمات دام زنده در شیپ سیتی تحت نظارت دامپزشکی می باشد، ما به طور کامل تضمین سلامت بره و گوسفند را به شما می دهیم. هیچگونه نگرانی بابت این موضوع نیازی نیست داشته باشید. بنابراین با رسیدگی به دام ها و طیورها در این مجموعه شما در مراجعه حضوری می توانید نکات اعلام شده در سایت فروش گوسفند زنده به چشم خود مشاهده کنید.

هدف از خرید بره

بره زنده را همشهریان عزیز برای مواردی همچون عقیقه کردن، مصرف گوشت قرمز روزانه، قربانی کردن ، مناسبت های خاص، جشن ، عروسی ، عقد ، نذری، ماه محرم برای عاشورا و تاسوعای حسینی خریداری میکنند. نکته پایانی مربوط به رشد ارگانیک بره ها می باشد که در مناطق ییلاق با تغذیه طبیعی رشد می کنند. 

نحوه اطلاع از قیمت امروز؟

یکی از سوالات مربوط به قیمت روز بره زنده در کرج و تهران می باشد. در وب سایت شیپ سیتی شما می توانید در نمودار نرخ دام زنده داخل جدول قیمت ها را مشاهده کنید. توجه داشته باشید در رابطه با این موضوع هر چند سعی داریم آخرین قیمت اعلام شده توسط اتحادیه را داخل بخش قیمت بره قرار دهیم، اما برای اطمینان از قیمت امروز می توانید با بخش فروش در ارتباط باشید.

نحوه خرید از شیپ سیتی؟

مراحل سفارش خرید گوسفنده زنده و بره زنده در این مجموعه هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری امکان پذیر می باشد. از این رو شما همشهریان عزیز برای خرید حضوری می توانید به محل نگهداری و مرکز عرضه دام زنده بره مراجعه کنید. جهت سفارش غیر حضوری نیز تنها کافیست یا یکی از مشاورین پاسخگوی 24 ساعته در ارتباط باشید. در حال حاضر بیشتر فروش به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد. کافیست وزن بره زنده مد نظر خود را اعلام کنید. آدرس دقیق و زمان تحویل را نیز با مشاورین هماهنگ کنید. در نتیجه در زمان مشخص شده توسط شما ، همکاران ما درب منزل یا هر مجل دیگری حاضر می شوند.

بره زنده برای عقیقه خوب است؟

اکثر خریدهایی که به منظور عقیقه کردن برای نوزاد می باشد، هیچ تفاوتی ندارد از بره با وزن پایین یا گوسفند زنده با وزن بالا را انتخاب کنید. هدف از عقیقه انجام کاری می باشد که شما والدین عزیز برای بچه خود انجام می دهید. در رابطه با عقیقه حتی لازم است بدانید، از هر نوع دام زنده در صورت نبودن گوسفند و بره زنده می توانید استفاده کنید.

نکته حائز اهمیت در اینجا مربوط به انجام مراحل ذبح مخصوص عقیقه می باشد. قصابی که برای قربانی کردن و ذبح ارسال می شود، جزو بهترین و ماهر ترین افراد مجموعه می باشد. تمامی دعا ها و نکات اسلامی لازم را به طور کامل رعایت خواهند کرد.

نحوه خرید بره گوشتی به صورت اینترنتی چگونه است؟

در صورتی که شما همشهریان عزیز می خواهید به صورت غیر حضوری اقدام به خرید کنید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مجموعه شیپ سیتی تماس حاصل فرمایید. منظور از بره زنده گوشتی این است که هدف از خرید برای مصارف گوشتی جهت تامین نیاز روزمره می باشد. نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کنید، در این مجموعه کلیه محصولات دام زنده جهت کشتار می باشد و با قیمت روز کشتارگاه به فروش می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.