خرید مرغ زنده و خروس زنده در تهران و کرج جزو خدمات دیگر شیپ سیتی می باشد. علاوه بر دام زنده در این مجموعه می توانید اقدام به خرید انواع طیور کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد برای مصارف مختلف اعم از: دفع بلا، مصرف گوشت، قربانی کردن و …. استفاده می کنند، شیپ سینی مرغ محلی و خروس محلی زنده را در تهران و کرج عرضه می کند.

خرید مرغ و خروس زنده روز

همانطور که اشاره کردیم از این نوع طیور برای مصارف مختلفی در ایران و کل دنیا استفاده می شود. توجه داشته باشید که مرغ و خروس محلی می باشند. یعنی با سایر موارد که کارخانه ای هستند و به صورت طبیعی رشد نمی کنند متفاوت هستند. و دلیل خرید نوع محلی مربوط به موضوع همان قربانی کردن، دفع بلا و … می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با طیور زنده محلی جزئیاتی در اختیار شما قرار دهیم.

مرغ و خروس محلی زنده
مرغ و خروس محلی زنده

قیمت مرغ زنده محلی

همانطور که میدانید قبلا در رابطه با قیمت گوسفند زنده روز و سایر دام زنده جزئیات لازم را قرار دادیم. به دلیل پایین بودن قیمت مرغ محلی زنده افراد زیادی به دلیل صرفه اقتصادی یا حتی به دلیل شرایط اقتصادی خود اقدام به خرید مرغ می کنند. در سال های اخیر که می توان گفت قیمت مرغ زنده 99 و سال 1400 تقریبا به صورت افزایش قیمت خواهد بود. در موارد بسیار کمی شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.

تا جای ممکن سعی داریم قیمت ها را هر روزه در این بخش به صورت بروزترین قیمت اتحادیه و قیمت مصوب برای شما همراهان همیشگی شیپ سیتی قرار دهیم. اما برای استعلام دقیق تر نرخ مرغ می توانید با شماره های بخش تماس با مای سایت در ارتباط باشید.

قیمت خرس زنده محلی

موردی که ابتدا می توان به ان اشاره کرد مربوط به خرید خروس زنده برای دفع بلا می باشد. بی شک شما هم تا به حال این مورد را مشاهده کرده اید. لازم است بدانید که برخی افراد بنا به دلیل اقتصادی و برخی هم بنا به نیاز خود خروس محلی را برای این موضوع انتخاب می کنند. هر چند علاوه بر مورد دفع بلا، از خروس محلی زنده برای مصارف گوشتی، قربانی کردن، ذبح در مراسمات و عروسی ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

استعلام قیمت خروس محلی بر اساس وزن آن می توانید به شماره تماس درج شده در سایت زنگ زده و با مشاور فروش مکاتبه کنید. برای درخواست تماس رایگان تنها کافیست یک پیامک با محتوای مرغ و خروس محلی برای شماره های داخل سایت ارسال کنید. سپس مشاورین ما بلافاصله در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

دلیل افزایش قیمت مرغ

این روز بسیاری از افراد درباره افزایش قیمت گوشت مرغ صحبت می کنند. همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، قیمت مرغ و خروس محلی 99 اکثرا رو به افزایش بوده است. دلایل گرانی گوشت مرغ موارد مختلفی می باشد که مورد بحث قرار دادن آن خارج از حوصله این مقاله مقاله می باشد. اما به طور کلی می توان به چند گزینه در رابطه با این موضوع اشاره کرد.

  • افتادن بازار مرغ به دست دلالان
  • عدم نظارت مناسب و قیمت گذاری توسط مراکز مختلف
  • صادرات و خارج کردن طیور از کشور
  • قاچاق
  • و …
قیمت مرغ و خروس محلی
قیمت مرغ و خروس محلی

نحوه ثبت سفارش خرید اینترنتی

اگر تصمیم به خرید دارید می توانید جهت سفارش اینترنتی و دریافت مرغ و خروس محلی درب منزل و محل خود با مشاورین و مدیر فروش مجموعه دام زنده شیپ سیتی ارتباط برقرار کنید. کافیست نوع محصول مد نظر خود را که مرغ زنده می خواهید یا خروس زنده را اعلام کنید. مشاورین ما توضیحات لازم را همراه با قیمت روز مرغ و خروس خدمت شما اعلام خواهند. در نهایت آدرس دقیق محل خود را مشخص کنید. قصاب ماهر ما همراه با محصول مورد نظر شد در زمان مشخص شده توسط شما در محل حاضر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که عملیات مربوط به ذبح را نیز قصاب ما برای شما انجام خواهد داد.

متوسط وزن مرغ و خروس

همانطور که در رابطه با متوسط وزن گوسفند زنده صحبت کردیم، در این بخش نیز قصد داریم در مورد وزن مرغ و وزن خروس محلی صحبت کنیم. حتما شما هم میدانید متوسط وزن این طیور چیزی حدود دو نیم الی سه کیلو می باشد. این مقدار وزن در حالت استاندارد می باشد. برخی موارد هم وجود دارند که وزن آنها تا 4.5 و 5 کیلو نیز میرسد. در هنگام سفارش به صورت حدودی می توانید وزن مد نظر خود را برای قیمت مرغ و خروس اعلام کنید. در نهایت نزدیک ترین وزن به درخواست شما برایتان ارسال خواهد شد.

خرید مرغ و خروس محلی در تهران و کرج
خرید مرغ و خروس محلی

داستان رنگ مرغ و خروس

رنگ این دو طیور زنده جزو یکی از ملاک ها و معیارهای خرید مشتریان عزیز می باشد. موضوع رنگ بیشتر برای عزیزانی می باشد که برای موضوعات خاصی اقدام به ذبح می کنند. تفاوتی بین رنگ مرغ زنده و رنگ خروس زنده وجود ندارد، با این وجود برخی مشتریان برای مثال تمایل دارند رنگ سیاه، قرمز، قهوه ای ، سفید، خال دار و …. باشد. لازم است بدانید که انواع رنگ ها در این مجموعه موجود بوده و می توانید در هر زمانی اقدام به خرید کنید.

خرید حضوری

برای خرید مرغ زنده در تهران و خرید خروس زنده در تهران امکان خرید حضوری امکان پذیر می باشد. همراهان عزیز توجه داشته باشید که در صورت تمایل و نزدیک بودن به محل نگهداری دام ها بخش طیور (مرغ و خروس محلی) می توانند به صورت حضوری مراجعه کنند. در صورتی هم که مسیر شما دور است ، هیچ نگرانی نداشته باشید، چرا ما محصول انتخابی شما را همراه با یک قصاب ماهر به محل شما ارسال می کنیم. کلیه مراحل مربوط به حمل و نقل و ذبح کاملا رایگان می باشد.