قیمت خروس زنده و قیمت مرغ زنده در تهران و کرج

قیمت خروس زنده سیاه برای قربانی در تهران و کرج

قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران و کرج جزو خدمات دیگر شیپ سیتی می باشد. علاوه بر دام زنده در این مجموعه می توانید اقدام به خرید انواع طیور همچون مرغ و خروس سیاه رنگ محلی کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد برای مصارف مختلف اعم از: چشم زخم و چشم نظر، دفع بلا، مصرف گوشت، قربانی کردن و …. استفاده می کنند، شیپ سینی مرغ محلی و خروس محلی زنده را در تهران و کرج عرضه می کند.

توجه داشته باشید مرغ و خروس زنده سیاه رنگ برای دفع بلا و چشم نظر در این مجموعه موجود می باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که خروس سیاه این مجموعه 100 درصد طبیعی است و همچون برخی مراکز هیچگونه کار اشتباهی انجام نمیدیم. شما در صورتی که آشنایی و اطلاعات لازم را داشته باشید می توانید این موضوع را مورد بررسی قرار داده و در نهایت از قصاب بخواهید کارهای مربوط به ذبح را انجام دهد.

قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا

خروس زنده سیاه محلی همانطور که گفته شد بر اساس نیازهای مختلف و مصارف متنوعی در سراسر دنیا خرید و فروش می شود. توجه داشته باشید که در این بخش موضوع ما تنا مرغ و خروس محلی می باشند. یعنی با سایر موارد که کارخانه ای بوده و به صورت طبیعی رشد نمی کنند متفاوت هستند. و دلیل خرید نوع محلی مربوط به موضوع همان قربانی کردن، دفع بلا و … می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با طیور زنده محلی جزئیاتی در اختیار شما قرار دهیم.

مرغ و خروس محلی زنده

قیمت مرغ زنده امروز (محلی)

همانطور که میدانید قبلا در رابطه با قیمت گوسفند زنده روز و سایر دام زنده جزئیات لازم را قرار دادیم. به دلیل پایین بودن قیمت مرغ محلی زنده افراد زیادی به دلیل صرفه اقتصادی یا حتی به دلیل شرایط اقتصادی خود اقدام به خرید مرغ می کنند. در سال های اخیر که می توان گفت قیمت مرغ زنده 99 و سال 1400 تقریبا به صورت افزایش قیمت خواهد بود. در موارد بسیار کمی شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.

تا جای ممکن سعی داریم قیمت ها را هر روزه در این بخش به صورت بروزترین قیمت اتحادیه و قیمت مصوب برای شما همراهان همیشگی شیپ سیتی قرار دهیم. اما برای استعلام دقیق تر نرخ مرغ می توانید با شماره های بخش تماس با مای سایت در ارتباط باشید.

قیمت خروس زنده سیاه برای دفع بلا امروز

موردی که ابتدا می توان به آن اشاره کرد مربوط به قیمت خروس زنده برای دفع بلا و قربانی کردن برای موارد مختلف می باشد. بی شک شما هم تا به حال این مورد را مشاهده کرده اید. لازم است بدانید که برخی افراد بنا به دلیل اقتصادی و برخی هم بنا به نیاز خود خروس محلی را برای این موضوع انتخاب می کنند. هر چند علاوه بر مورد دفع بلا، از خروس محلی زنده برای مصارف گوشتی، قربانی کردن، ذبح در مراسمات و عروسی ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

استعلام قیمت خروس سیاه بر اساس وزن آن می توانید به شماره تماس درج شده در سایت زنگ زده و با مشاور فروش مکاتبه کنید. برای درخواست تماس رایگان تنها کافیست یک پیامک با محتوای مرغ و خروس محلی برای شماره های داخل سایت ارسال کنید. سپس مشاورین ما بلافاصله در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

قیمت خروس زنده در تهران و کرج

دلیل افزایش قیمت خروس زنده و نرخ مرغ زنده چیست؟

این روز بسیاری از افراد درباره افزایش قیمت گوشت مرغ صحبت می کنند. همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، قیمت مرغ و خروس محلی اکثرا رو به افزایش بوده است. دلایل گرانی گوشت مرغ موارد مختلفی می باشد که مورد بحث قرار دادن آن خارج از حوصله این مقاله مقاله می باشد. اما به طور کلی می توان به چند گزینه در رابطه با این موضوع اشاره کرد.

  • افتادن بازار مرغ به دست دلالان
  • عدم نظارت مناسب و قیمت گذاری توسط مراکز مختلف
  • صادرات و خارج کردن طیور از کشور
  • قاچاق
  • و …

قربانی کردن خروس یکی از رسم و رسومات دیرینه در کشور ایران می باشد. هم اکنون در تمامی شهرهای ایران این رسم وجود دارد. مردم بر اساس این رسم در برخی موارد برای دفع بلا و رفع حاجت اقدام به خرید طیور محلی می کنند. در این میان یکی از محبوب ترین این موارد که امکان خرید و فروش با قیمت خروس زنده در تهران و کرج دارد می باشد. در صورتی که شما هم بر اساس این باور و رسم و رسومات قصد دارید اقدام به قربانی کردن کنید می توانید با شماره های داخل سایت در ارتباط باشید.

قیمت مرغ و خروس محلی

نحوه ثبت سفارش خرید اینترنتی

اگر تصمیم به خرید دارید می توانید جهت سفارش اینترنتی و دریافت مرغ و خروس محلی درب منزل و محل خود با مشاورین و مدیر فروش مجموعه دام زنده شیپ سیتی ارتباط برقرار کنید. کافیست نوع محصول مد نظر خود را که مرغ زنده می خواهید یا خروس زنده را اعلام کنید. مشاورین ما توضیحات لازم را همراه با قیمت روز مرغ و خروس خدمت شما اعلام خواهند. در نهایت آدرس دقیق محل خود را مشخص کنید. قصاب ماهر ما همراه با محصول مورد نظر شد در زمان مشخص شده توسط شما در محل حاضر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که عملیات مربوط به ذبح را نیز قصاب ما برای شما انجام خواهد داد.

متوسط وزن مرغ و خروس زنده سیاه

همانطور که در رابطه با متوسط وزن گوسفند زنده صحبت کردیم، در این بخش نیز قصد داریم در مورد وزن مرغ و وزن خروس محلی صحبت کنیم. حتما شما هم میدانید متوسط وزن این طیور چیزی حدود دو نیم الی سه کیلو می باشد. این مقدار وزن در حالت استاندارد می باشد. برخی موارد هم وجود دارند که وزن آنها تا 4.5 و 5 کیلو نیز میرسد. در هنگام سفارش به صورت حدودی می توانید وزن مد نظر خود را برای قیمت مرغ و خروس اعلام کنید. در نهایت نزدیک ترین وزن به درخواست شما برایتان ارسال خواهد شد.

خرید مرغ و خروس محلی در تهران و کرج

داستان رنگ مرغ و خروس برای قربانی

رنگ این دو طیور زنده جزو یکی از ملاک ها و معیارهای خرید مشتریان عزیز می باشد. موضوع رنگ بیشتر برای عزیزانی می باشد که برای موضوعات خاصی اقدام به ذبح می کنند. تفاوتی بین رنگ مرغ زنده و رنگ خروس زنده وجود ندارد، با این وجود برخی مشتریان برای مثال تمایل دارند رنگ سیاه، قرمز، قهوه ای ، سفید، خال دار و …. باشد. لازم است بدانید که انواع رنگ ها در این مجموعه موجود بوده و می توانید در هر زمانی اقدام به خرید کنید.

لازم است بدانید که بیشترین تعداد خروس برای قربانی در تهران و کرج مربوط به خروس زنده سیاه رنگ است. اکثرا افراد برای دفع بلا، چشم زخم و چشم نظر سعی می کنند رنگ سیاه مرغ یا خروس قربانی کنند. از این رو لازم است بدانید که قیمت خروس سیاه نسبت به سایر رنگ ها هم به دلیل تقاضای بالا و هم به دلیل کم بودن بالاتر و گرانتر می باشد. مجموعه شیپ سیتی انواع خروس در نژاد های مختلف محلی را در انواع رنگ ها موجود دارد و می توانید تنها با یک تماس اقدام به ثبت سفارش کنید.

خرید حضوری خروس سیاه

برای دریافت نرخ مرغ زنده در تهران و همچنین دریافت قیمت خروس زنده سیاه امروز در تهران مشاوران ما پاسخگوی شما هستند. توجه داشته باشید که در این مجموعه شرایط خرید حضوری امکان پذیر می باشد. همراهان عزیز توجه داشته باشید که در صورت تمایل و نزدیک بودن به محل نگهداری دام ها بخش طیور (مرغ و خروس محلی) می توانند به صورت حضوری مراجعه کنند. در صورتی هم که مسیر شما دور است ، هیچ نگرانی نداشته باشید، چرا ما محصول انتخابی شما را همراه با یک قصاب ماهر به محل شما ارسال می کنیم. کلیه مراحل مربوط به حمل و نقل و ذبح کاملا رایگان می باشد.

منبع: مرکز خرید و فروش خروس زنده سیاه برای قربانی

2 دیدگاه دربارهٔ «قیمت خروس زنده سیاه برای قربانی در تهران و کرج»

  1. سلام وخسته نباشید به شما وهمکارانتان
    ببخشید الان خروس محلی چنده و برای ما با یه غساب برای قربانیش هم بفرستید هزینش بیشتر میشه یا نه مثلا یه خروس محلی متوسط فقط سفید نباشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.