خرید گوساله زنده شهرداری تهران و کرج

قیمت گوساله زنده و گاو زنده با وزن متوسط

قیمت گوساله زنده گوشتی برای آن دسته از افرادی که قصد دارند به جای گوسفند زنده اقدام به خرید گوساله و گاو زنده کنند در این بخش قرار می گیرد. ابتدا جزئیاتی در رابطه با نرخ و قیمت خرید و فروش هر کیلو دام کشتار روز برای شما قرار میدهیم. قیمت اعلام شده در این صفحه مربوط به بازار تهران و کرج می باشد. حتی الامکان سعی می کنیم داخل جدل قیمت گوساله و گاو در شهر های مختلف ایران را برای شما همراهان شیپ سیتی قرار دهیم.

[box type=”info”] توجه: خرید برای عاشورا و تاسوعا: جهت دریافت قیمت هر کیلو گوساله و گاو زنده جدید برای ماه محرم 1400 با شماره بالای سایت تماس بگیرید.[/box]

نرخ به روز خرید و فروش دام زنده گوساله در میادین شهرداری و مراکز کشتارگاه روز طبق اعلام اتحادیه ناظر بر تعیین نرخ سال 1400 شمسی و 2021 میلادی برای امروز مشخص می شود. جهت استعلام و دریافت قیمت جدید، همچنین برای دریافت راهنمای خرید آنلاین با شماره تلفن مرکز عرضه می توانید تماس بگیرید.

قیمت خرید گوساله زنده گوشتی

توجه داشته باشید که در این بخش ما در رابطه با قیمت هر کیلو گوساله برای ذبح و کشتار صحبت می کنیم. مناسب برای افرادی که قصد دارند اقدام به قربانی کردن در عید قربان , نذری, ذبح در مراسماتی اعم از جشن و عروسی ها، قربانی در ماه محرم شامل روز های عاشورا و تاسوعا و یا ذبح دام زنده گوساله برای مصرف گوشت روزمره کنند. به این موضوع اشاره کردیم که متوجه شوید در این بخش از سایت قیمت گوساله زنده برای پرواربندی و پرش نمی باشد. در بخش های دیگری در رابطه با پرواربندی گوساله جزئیات لازم را خدمت شما توضیح می دهیم.

قیمت گوساله زنده

قیمت گوساله زنده 1400 امروز

ویرایش و بروزرسانی امروز تاریخ: 1400/5/4 ساعت 18:40 – 2021/7/26 میلادی

در صورتی که در یکی دو ساله اخیر زیاد اقدام به خرید دام زنده شهرداری کرده باشید، می دانید تا چه حدودی قیمت ها مدام در حال افزایش می باشد. قیمت گوساله 98 اکثرا با افزایش رو به رو و خیلی کم شاهد کاهش قیمت دام زنده بوده ایم. در اوایل سال 99 قیمت گوساله با همان قیمت سال قبل آغاز شد. در حال حاضر که در سال 1399 هستیم، حداقل قیمت روز گوساله 32 و حداکثر قیمت 37 هزار تومان می باشد. در اکثر مواقع میانگین نرخ در بازار تهران و کرج چیزی حدود 40 هزار تومان برای امروز می باشد.

گوساله زنده شهرداری تهران

در بخش مربوط به خرید گوسفند زنده روز به موضوع خرید و فروش دام زنده شهرداری اشاره کردیم. مجموعه گوسفند فروشی شیپ سیتی با دارا بودن مجوز رسمی از شهرداری و مراجع ذی صلاح خدمات مربوط به خرید گوساله در تهران و کرج را ارائه می دهد. اگر تا به حال اقدام به خرید دام کشتار از اینترنت کرده باشید، بی شک نام شیپ سیتی را شنیده اید. این مجموعه با بیش از 15 الی 20 سال سابقه فعالیت در زمینه خرید گوساله و گاو زنده، گوسفند زنده ، بره، شتر، بز، و انواع طیور اعم از مرغ و خروس زنده موفق شده است تا به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام زنده تهران شود.

خرید گوساله زنده

وزن گوساله زنده برای کشتار چند کیلو است؟

بسیار از مشتریان و کاربران در رابطه با متوسط وزن گاو و گوساله سوال می پرسند. در رابطه با این موضوع قصد داریم در این بخش توضیحاتی خدمت شما همراهان همیشگی شیپ سیتی بدهیم. از آنجایی که امروزه اکثرا خرید دام زنده گوساله و گاو به صورت اینترنتی می باشد لازم است در رابطه با متوسط وزن دام اطلاعاتی داشته باشید. در بخش مربوط به متوسط وزن گوسفند زنده دلیل اینکه چرا لازم است میانگین وزن دام را بدانید توضیحاتی خدمت شما دادیم.

متاسفانه به دلیل سوء استفاده برخی مراکز عرضه در تهران و کرج از عدم آگاهی مشتریان وزن غیر واقعی اعلام می کنند. با این کار آنها قیمت گوساله زنده روز را کمتر اعلام کرده و از طرفی وزن دام را افزایش میدهند. امیدواریم روزی برسد که همه عزیزان دست از این کارهای غیر انسانی بکشند.

هدف از خرید گاو زنده و گوساله چیست؟

کسانی که قصد خرید گوساله زنده برای قربانی کردن از شیپ سیتی را دارند، بی شک دنبال یک دام بزرگ هستند. به طوری که گوسفند و بره نیاز آنها را برطرف نمی کند. از طرفی هم یکی از دلایل مهم خرید برای مصرف گوشت قرمز می باشد. بدین شکل که چند خانواده با هم جمع شده و اقدام به خرید می کنند. در نتیجه بعد از ذبح گوشت آن را بین خودشان تقسیم می کنند. مزایای این کار از طرفی سلامت کامل دام می باشد و از طرفی هزینه هر کیلو گوشت گوساله خیلی کمتر از قیمت بازار و قیمت مصوب خواهد بود.

  • قربانی در تاسوعا و عاشورا
  • قربانی گوساله در عید قربان
  • خرید به دلیل مصرف گوشت روزانه
  • برای قربانی کردن در مراسمات
  • خرید برای نذری
  • دفع بلا
  • رفع حاجت
  • کمک به نیازمندان
  • و …
قیمت خرید گاو زنده

نرخ گوساله زنده در دیوار

از آنجایی که جهت اطلاع تمامی همشهریان عزیز فعالیت خود را گسترده کردیم، فروش در سایت دیوار، شیپور و سایت شیپ سیتی نیز انجام می شود. البته توجه داشته باشید که شماره های ما در بخش تماس با مای سایت قرار داده شده و شما می توانید از روی شماره متوجه شوید آگهی گوساله زنده دیوار مربوط به این مجموعه است. شیپ سیتی هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از سایر افراد و مرکز خرید دام زنده دیوار ندارد.

تفاوت گوشت گوسفند با گوشت گوساله

خانم هایی که غذا درست می کنند در رابطه با تفاوت گوشت این دو دام زنده اطلاعات خوبی دارند. به صورت کلی بخواهیم به تفاوت گوسفند زنده و گاو زنده بپردازیم، مربوط به سرد و گرم بودن گوشت آنها می باشد. از طرفی برخی غذاها و کباب های مختلف با گوشت خاص خود بهترین طعم را به خودشان میگیرند. هر چند از گوشت هر دو می توان برای هر غذایی استفاده کرد. اما استفاده از برخی قسمت های گوشت دام در غذاهای مختلف طعم تفاوتی را خواهد داشت. دلیل دیگر برای تفاوت خرید گاو و گوساله و گوسفند زنده مربوط به بزرگی دام می باشد. اکثرا افرادی که قصد ذبح برای مصرف گوشت، یا قربانی کردن نیاز به دام بزرگتر دارند، گوساله زنده را ترجیح می دهد.

متوسط وزن گوساله و وزن گاو زنده

قیمت گاو زنده

در صورتی که قصد دارید دام بزرگتر از گوساله نیز تهیه کنید پیشنهاد ما به شما انتخاب گاو زنده می باشد. بی شک شما هم میدانید که گاو به دلیل بزرگ بودن و وزن سنگین آن دارای گوشت بیشتری می باشد. بنابراین اگر گوساله نیاز شما را برای مصرف گوشتی، قربانی، نذری و … برطرف نمی کنید، از طریق سایت شیپ سیتی می توانید اقدام کنید به خرید گاو در تهران و کرج. همچنین قیمت گاو زنده روز را می توانید از مشاورین ما در تماس تلفنی بپرسید.

منبع معتبر عرضه گوساله: https://livesheep.co/گوساله-زنده/

پرسش و پاسخ و راهنمای نحوه خرید آنلاین از طریق اینترنت

گوشت گوساله بخریم یا گوساله زنده؟

آیا برای شما هم این موضوع پیش آمده است که بخواهید گوشت قرمز گوساله بخرید یا اینکه اقدام به خرید گوساله زنده کرده و از گوشت آن استفاده کنید. هدف در این بخش مربوط به مصرف گوشت قرمز روزانه می باشد. با خرید هر کدام شما به محصول دست پیدا خواهید کرد. اما مزایای زنده بودن دام سبب می شود تا افراد بیشتر به خرید دام زنده فکر کنند. مواردی هم سالم و بهداشتی بودن، ذبح جلوی چشمان شما و قیمت بسیار مناسب تر نسبت به قیمت قصابی ها. همچنین در برخی قصابی ممکن است گوشت گوساله چند روزی نگهداری شده است، اما دام زنده دقیقا برای همان روز خرید می باشد.

نحوه سفارش گوساله به صورت اینترنتی؟

اگر تصمیم به سفارش و خرید اینترنتی دارید چند راه برای شما در نظر گرفتیم. هر چند امکان خرید حضوری از گوسفند فروشی شیپ سیتی وجود دارد. در صورت تمایل می توانید حضوری تشریف بیاورید. در روش اینترنتی کافی است به بخش تماس با مای سایت که مربوط به شماره تماس مرکز خرید دام زنده می باشد مراجعه کنید. در بخش مربوطه دو شماره تماس قرار داده شده که می توانید با هر کدام از آنها تماس برقرار کنید. در صورت خاموش بودن یا اشغال بودن خطوط حتما برای ما پیام بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

دلایل گرانی گوشت گوساله چیست؟

در رابطه با افزایش قیمت دام زنده یا کاهش قیمت آن چه اطلاعاتی دارید؟ یکی از اساسی ترین دلایل که سبب گرانی گوشت گوساله می شود مربوط به کم بود گوشت و گوساله زنده داخل کشور می باشد. موضوع صادرات دام زنده نیز در افزایش قیمت و گرانی بسیار تاثیر گذار می باشد. و موضوع بعدی که دلیل گرانی گوشت قرمز شده است، قاچاق دام زنده از طریق مرز های همسایه ایران می باشد.
خارج کردن دام زنده گوسفند و گوساله از طریق مرز
صادرات گوساله و گاو به سایر کشورها
کاهش دام زنده
افتادن بازار در دست دلالان
علاوه بر موارد ذکر شده بسیاری نکات دیگر نیز روی افزایش قیمت گاو گوساله تاثیر گذار می باشد.

خرید گوساله زنده صرفه اقتصادی دارد؟

اگر هنوز ندانسته اید که اگر این دام کشتار را خریداری کنید چقدر برای شما سود خواهد داشت در این بخش در رابطه با آن توضیح می دهیم. توجه داشته باشید که علاوه بر مزایای سالم و بهداشتی بودن، تازه بودن گوشت بعد از ذبح یکی از مزایای مهم دیگر مربوط به صرفه اقتصادی می باشد. از آنجایی که در قصابی ها بعد از ذبح قیمت گوشت را بالاتر در نظر میگیرند برای سود بیشتر می باشد. اما زمانی که شما اقدام به خرید گاو زنده یا گوساله زنده می کنید، تفاوت بسیار زیادی با قیمت بازار در قصابی ها خواهد داشت. برای مثال اگر قیمت گوشت گاو 30 هزار تومان باشد، با خرید گوساله یا گاو قیمت برای شما چیزی حدود 20 / 22 هزار تومان خواهد بود.این چند هزار تومان در وزن زیادی بسیار به چشم می آیند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.