مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران

مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران جزو بخش هایی می باشد که افراد برای خرید گوسفند زنده دنبال آن هستند. در مقاله پیش روی شما من می خواهم درباره مرکز خرید و فروش دام زنده تهران و کرج اطلاعاتی را در اختیار شما همشهریان گرامی قرار دهم. دقت داشته باشید که بیشتر در اینجا هدف مربوط به دام کشتار روز می باشد که برای ذبح و قربانی خریداری می شوند. همچنین به معرفی بهترین و معتبرترین مراکز عرضه دام زنده کشتارگاه خواهیم پرداخت.

در رابطه با قیمت دام زنده شهرداری تهران بیشتر بخوانید.

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج

در ابتدا باید بگوییم که تعداد زیادی مراکز فروش گوسفنده زنده در تهران وجود دارد. تمامی افراد می توانند به راحتی از طریق این نوع مراکز عرضه دام کشتار روز اقدام به خرید گوساله زنده، گاو زنده، گوسفند و بره زنده و … کنند. حتی در این نوع مرکز خرید و فروش امکان خرید مرغ و خروس محلی زنده نیز وجود دارد. نکته مهم دیگر در اینباره مربوط به این است که کشتارگاه دام زنده تنها در برخی از مناطق وجود دارد که شما می توانید به نزدیکترین شعبه یا به اصطلاح نزدیکترین مرکز کشتار روز به محل زندگی خود را جهت خرید انتخاب کنید.

در رابطه با خرید حضوری و غیر حضوری از این مراکز در ادامه توضیحات لازم را خدمت شما همراهان عزیز ارائه خواهیم داد.

مراکز عرضه گوسفنده زنده

دام زنده شهرداری

منظور از دام زنده شهرداری چیست؟ توجه داشته باشید که منظور از این اصطلاح بدین صورت می باشد که در مناطق مختلف تهران بخش هایی توسط سازمان شهرداری به عنوان مرکز خرید و فروش دام زنده در نظر گرفته شده است. در این نوع مرکز از آنجایی که افراد در محدوده خاصی فعالیت دارند و باید مجوز لازم برای فروش را داشته باشند، از نظر قانونی قابل اعتماد می باشند. به طور کلی می توان گفت قابل پیگیری هستند.

اما در این میان مراکز دیگری هم وجود دارند که در میادین حضور ندارند و به جای آن خودشان ملک و باغ شخصی جهت نگهداری گوسفندان و فروش آنها دارند. همچنین لازم به ذکر است که عمل ذبح و کشتار نیز در کشتارگاه خودشان نیز انجام می شود.

بازار گوسفندان تهران

برخی از عزیزان در رابطه با بازار گوسفندان در تهران و کرج سوال می کنند که تمایل دارند به صورت حضوری جهت خرید از بازار دام زنده مراجعه کنند. توجه داشته باشید که به این نوع بازار به اصطلاح همان میدان دام زنده یا کشتارگاه گوسفندان تهران نیز گفته می شود.

اگر قصد دارید از بازار گوسفندان تهران اقدام به خرید گوسفنده زنده روز برای قربانی و ذبح کنید دو راه پیش رو خواهید داشت. یک مورد خرید به صورت حضوری می باشد که لازم است به محل کشتارگاه گوسفندان مراجعه کنید. یک روش دیگر هم مربوط به خرید اینترنتی است که بدون نیاز به مراجعه حضوری تنها از طریق تماس تلفنی و سایت آنلاین مرکز خرید و فروش می توانید اقدام به ثبت سفارش کنید.

البته لازم است بدانید که تنها برخی از مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران امکان فروش غیرحضوری به صورت ثبت سفارش اینترنتی را فراهم کرده اند.

بازار گوسفندان تهران

میدان دام زنده کشتار روز

در بخش های قبلی به طور مختصر درباره میادین شهرداری صحبت هایی داشتیم. در حال حاضر در چندین منطقه مختلف میدان دام زنده شهرداری در نظر گرفته شده است که مخصوص دامداران و فروشندگان دام می باشد. هر کسی می تواند در این میدان که به عنوان یک مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری محسوب می شود اقدام به خرید یا فروش انواع دام کند.

افراد انواع دام ها که می تواند شامل: گوسفند زنده، بره زنده، گاو و گوساله زنده، بز و برغاله، شتر و همچنین در بین طیور محلی مرغ و خروس زنده، بوقلمون محلی، شترمرغ و … باشد را در این میدان دام به فروش میرسانند. گوسفند فروشان زیادی در این مجل حضوری دارند و امکان خرید از هر کدام وجود دارد.

آدرس مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران

اگر بدون بررسی و تحقیقات لازم قصد مراجعه به یک مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران را جهت خرید گوسفند زنده دارید باید به شما بگوییم که می توانید به مناطق مختلفی که در ادامه آدرس کشتارگاه های آن را برای شما مشخص کرده ایم مراجعه کنید. دقت داشته باشید که قبل از هر گونه خرید لازم است در رابطه با مرکز فروش گوسفنده زنده در تهران و کرج تحقیق لازم را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.

امکان مراجعه حضوری به آدرس کشتارگاه گوسفندان تهران وجود دارد که می توان در هر زمانی که مربوط به ساعت کاری مرکز کشتار می باشد جهت خرید مراجعه کنید. تعدادی از این مراکز دام کشتار روز فقط امکان خرید حضوری دارند و در صورت تمایل از این نوع مرکز فروش باید به آدرس آنها مراجعه کنید.

مجموعه شیپ سیتی به عنوان یک مرکز معتبر خرید و فروش دام زنده در تهران خدمات خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از طریق سایت آنلاین و همچنین تماس تلفنی ارائه می کند.

شماره تلفن تماس مراکز عرضه دام زنده در تهران و کرج

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زمان برای شما ارزشمند است و امکان مراجعه حضوری به محل مرکز عرضه دام زنده شهرداری را ندارید می توانید از طریق شماره تماس مراکز خرید و فروش گوسفنده زنده به راحتی اقدام به ثبت سفارش کرده و گوسفند خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید. در ادامه لیست آدرس و شماره تماس مراکز شرق تهران، غرب تهران، شمال و جنوب شهر را همراه با آدرس مرکز خرید و فروش دام زنده در کرج را در اختیارتان قرار میدهیم.

مراکز عرضه دام زنده در تهران و کرج

لیست مراکز فروش دام کشتار روز برای ذبح و قربانی کردن:

 • کشتارگاه حکیمیه
 • مرکز کشتار دام حکیمیه
 • دام قائم
 • شماره تماس کشتارگاه دام زنده منطقه 15 و 18
 • مراکز عرضه گوسفنده زنده شرق تهران
 • مرکز خرید و فروش دام زنده در غرب تهران
 • کشتارگاه دام روز در شمال و جنوب پایتخت
 • کشتارگاه خاوران
 • کشتارگاه آزادگان
 • میدان دام شهریار
 • میدان دام افسریه
 • میدان دام اسلامشهر
 • شماره تماس مرکز عرضه دام کشتار روز منطقه 5
 • و …

مراکز فروش و کشتارگاه گوسفندان زنده

مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج مربوط به دام کشتار شهرداری می باشد که به صورت خصوصی در حال فعالیت هستند. این مراکز به صورت شخصی راه اندازی شده اند و متکی به هیچ ارگان خاصی نمی باشند. درباره این نوع مراکز باید بگوییم که تعداد زیادی از آنها به صورت غیررسمی فعالیت می کنند و هیچگونه پروانه کسب یا مجوز فروش دام زنده از شهرداری را دریافت نکرده اند. البته برخی از این افراد اقدام به دریافت مجوز رسمی شهرداری کرده فعالیت خود را به صورت رسمی و قانونی پیش میبرند.

برای خرید از بزرگترین مرکز دام زنده شهرداری تهران می توانید با شماره های درج شده داخل سایت در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.